1. Dzisiaj niedziela radości (Laetare). W połowie czasu pokuty Kościół zaprasza nas do radości, której źródłem jest sam Bóg i Jego wierna miłość.
  2. Dziś Gorzkie Żale po mszy o 9.00. W piątek zapraszam wszystkich dzieci, młodzież i dorosłych na Drogę krzyżową o 18.25.
  3. Po mszy o 11.30 dzisiaj katecheza dla dzieci komunijnych.
  4. W poniedziałek przypada uroczystość sw. Józefa – Oblubieńca NMP. Na mszy o 18.00 Abp. Tadeusz Wojda udzieli sakramentu bierzmowania 31 naszym parafianom. Młodzież gromadzi się w kościele o 17.30. O 15.45 spotkanie w salce na plebani Arcybiskupa z Radą Parafialną, o 16.30 w kościele z Żywym Różańcem, ministrantami, scholą dziecięcą, Diakonią Muzyczną i panem kościelnym. O 13.30 ks. abp. odwiedzi także przedstawicielkę chorych.
  5. Dzisiaj o 15.00 próba generalna dla młodzieży bierzmowanej i świadków w kościele.
  6. W sobotę Uroczystość Zwiastowania NMP.  Msza św.  w sobotę o 18.00, podczas której złożymy przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje wielkopostne. Nauki na każdej mszy poprowadzi ks. Wojciech Tychnowski. Program rekolekcji zostanie podany w przyszłą niedzielę.
  8. Polecam waszej uwadze nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzielę i Mały Gość. Są do nabycia w zakrystii świece – paschaliki w cenie 20 PLN.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg