1. Dzisiaj niedziela radości (Laetare). W połowie czasu pokuty Kościół zaprasza nas do radości, której źródłem jest sam Bóg i Jego wierna miłość.
  2. Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych, a po mszy spotkanie w salce na plebanii.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne . Nauki rekolekcyjne na każdej mszy. Rekolekcje potrwają do środy włącznie, poprowadzi je ks. Andrzej Wiecki wicedyrektor Caritas. Szczegółowy plan podam za tydzień.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć  hospicjum w ramach Akcji „Pola Nadziei”. Przed kościołem wolontariusze za tydzień  będą zbierać ofiary na ten cel do puszek.
  5. Przypadająca jutro I rocznica ingresu metropolity gdańskiego do archikatedry Oliwskiej jest okazją do modlitwy za naszego arcypasterza.
  6. W czwartek o 18.30 zapraszam na spotkanie synodalne w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Od 17.30 okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. o 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Serca Bożego, a następnie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej .
  8. W sobotę o 9.15 zbIórka ministrantów, o 10.00 odwiedzę chorych . A o 17.15 zapraszam na różaniec który poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca. Następnie msza święta o 18.00 .
  9. W niedzielę zapraszam na Gorzkie Żale po mszy o 9.00.
  10. Polecam waszej uwadze nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
  11. Jak w ubiegłych latach również w tym roku pragniemy wesprzeć potrzebujące rodziny w Gminie paczkami z żywnością. 11 kwietnia zostaną przekazane potrzebującym. Można je składać do skrzynki.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg