1. Zakończyliśmy XIV Tydzień Biblijny, a rozpoczynamy dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło odczytywania, rozwijania i realizowania powołań trzeba nieustannie wspierać.
  2. Zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.25,we wtorek o 8.25 w niedzielę po Mszy św. o 09.00.
  3. W tym tygodniu przypada jutro uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – patrona Polski, zaś w sobotę św. Macieja Apostoła.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzielę”.
  5. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych. Próba przed Komunią w środę o 19.00.
  6. W czwartek o 18.45 zapraszam na kolejne spotkanie synodalne.
  7. Dziękuję za dzisiejszą kolektę budowlaną. Dziękuję za ofiary składane na dalsze prace w kościele na konto parafialne.

Trwając na modlitwie w intencji powołań, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg