1. Zakończyliśmy XV Tydzień Biblijny, a rozpoczynamy dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza 60. Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być  czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło  odczytywania, rozwijania i realizowania powołań  trzeba nieustannie wspierać.
  2. Zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.25, we wtorek o 8.00 w niedzielę i 3 maja po Mszy św. o 9.00.
  3. W tym tygodniu przypada we wtorek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, w środę  uroczystość   NMP Królowej Polski – Msze św. jak w niedziele, a jednocześnie święto Konstytucji 3 maja. 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od 17.30. W sobotę od 10.00 odwiedzę stałych zgłoszonych chorych.
  5. W I sobotę spotkanie żywego Różańca, połączone z nabożeństwem majowym i Różańcem po mszy o 18.00.
  6. Na stojaku można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz Niedzieli.

7.Po mszy o 11.30 dzisiaj katecheza dla dzieci komunijnych.

  1. W najbliższą sobotę o 9.30 zbiórka dla ministrantów.
  2. 3 czerwca, w sobotę organizowany jest wyjazd młodych na spotkanie młodych w Lednicy z naszego dekanatu. Informacje na plakatach, zapisy w Parafii Św. Floriana w Kolbudach u ks. Patryka i na adres mailowy: lednica.kolbudy@gmail.com.

 

Proboszcz ks. Andrzej Sieg