1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło odczytywania, rozwijania i realizowania powołań trzeba nieustannie wspierać.
  2. We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej archidiecezji, w czwartek święto św. Marka ewangelisty. Czcigodnym Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
  1. Na stojaku do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzieli”.
  2. Dziękuję za złożone ofiary na tacę budowlaną i ofiary składane na konto parafialne. Kolekta budowlana wyniosła 3297 PLN.
  3. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców. Będzie na spotkaniu krawcowa z albami i spotkanie organizacyjne.

 

Trwając na modlitwie w intencji powołań, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg