1. Zgodnie z wolą Papieża Franciszka trzecia niedziela okresu zwykłego każdego roku ma być w kościele przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego. Ma ona przypomnieć wszystkim, pasterzom i wiernym, o znaczeniu i wartości Pisma Świętego dla życia chrześcijańskiego, a także o związku między Słowem Bożym a liturgią.
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę święto Nawrócenia św. Pawła, w czwartek biskupów Tymoteusza i Tytusa. W piątek przypada Dzień Pamięci Ofiar Holocaustu. W sobotę przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy z okazji ich święta serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  3. W środę po mszy nowenna do MBNP i adoracja Najśw. Sakramentu do 19.00, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę 29.01. po mszy o 16.30 katecheza dla bierzmowanych.
  5. 5 lutego po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci Komunijnych, a po mszy o 16.30 spotkanie dla rodziców młodzieży, która 20 marca przyjmie sakrament bierzmowania.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualny Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 10 PLN i Mały Gość Niedzielny.

 

Ks. Andrzej Sieg- proboszcz