1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tace na dalsze prace w naszym kościele zebraliśmy 2548 złotych. Dziękuję za ofiary składane na konto parafialne na ten cel. Dziękuję za ofiary składane z racji kolędy na tacę i na konto.
  2. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w salce na plebanii.
  3. Jutro przypada wspomnienie św. Antoniego Opata i XXV Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem: Moje myśli nie są myślami Waszymi.
  4. Pojutrze rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który obchodzony jest do 25 stycznia, pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon (Mt 2, 2).
  5. W środę przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w czwartek przypada wspomnienie św. Agnieszki. W tym dniu będziemy modlić się także za nasze kochane Babcie z okazji ich święta, a dzień później za dziadków.
  6. Na stojaku do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 8 PLN.
  7. W biurze parafialnym trwają zapisy na wycieczko-pielgrzymkę do Portugalii i Hiszpanii na przełomie września i października.

Trwają msze tzw. Kolędowe w dni powszednie o 18.00 , w niedzielę o 16.30.

Zapraszam na msze święte mieszkańców.

16.01.2022 (niedziela )                        – Słoneczna za lasem ,Polna i Dziewicza .

17.01.2022 (poniedziałek)         – Bursztynowa .

18.01.2022 (wtorek)                             – Różana i Pogodna.

19.01.2022 (środa)                     – Przyjemna ,Konna 22 i 30 , Podkowa.

20.01.2022 (czwartek)                   – Akacjowa i Konna od nr 25 do obwodnicy .

21.01.2022 (piątek )                       -Konna od nr 24 do kościoła i

Kawaleryjska .

22.01.2022 (sobota)                            – Wrzosowa i Okrężna.

23.01.2022 (niedziela)              – Borówkowa i Księżycowa .

24.01.2022 (poniedziałek )      –Żurawia, Brzozowa i Lipowa .

Msze święte o 18.00 w intencji parafian z poszczególnych ulic  w niedzielę o 16.30 . Na mszach zostaną rozdane buteleczki z wodą święconą i obrazki kolędowe z modlitwą błogosławieństwa domu które niech senior domu odmówi i poświęci dom. Dla osób które wyrażą chęć poprzez ustną deklarację, maila , sms (Tel 501854817) udam się po mszach  na kolędę . Tradycyjnie ofiary które złożymy przeznaczone są na utrzymanie parafii i kolejny cel który sobie stawiamy (elewacja kościoła i prace wokół kościoła). Będzie okazja wsparcia także funduszu ministranckiego.

W dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku. Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by błogosławił dzieło ekumeniczne Kościoła i nas tu zgromadzonych.