1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedziele ofiary na tacę budowlaną i składane ofiary na konto. Razem zebraliśmy 5720 PLN.
  2. W czwartek po mszy o 18.30 zapraszam na kolejne spotkanie synodalne. Spotkanie w salce na plebanii.
  3. W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 18.00 złożymy przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Na mszy odmówimy akt zawierzenia Rosji i Ukrainy Najświętszemu Sercu Maryi w łączności z Ojcem świętym. Przed mszą od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju w Ukrainie.
  4. Na stojaku można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę w cenie 8 PLN i Mały Gość Niedzielny w cenie 5 PLN.
  5. Na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 440 PLN.
  6. W przyszłą niedzielę o 11.30 poświęcenie książeczek do modlitwy, po mszy spotkanie w salce na plebanii.

Życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg