1. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tace na dalsze prace w kościele z racji drugiej niedzieli miesiąca, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  2. Jutro przypada 10 rocznica wyboru papieża Franciszka.
  3. Dzisiaj po mszy o 16.30 krótkie spotkanie dla rodziców bierzmowanych.
  4. Dzisiaj także po mszy o 16.30 nowenna przed bierzmowaniem i katecheza dla bierzmowanych, próba z nowenną w poniedziałek, środę po mszy i w piątek po Drodze krzyżowej. W przyszłą niedzielę  o 15.00 próba generalna ze świadkami. Spowiedź z udziałem ks. Gościa dla bierzmowanych i ich rodzin w sobotę 18 marca o 16.00. Proszę wszystkich o skorzystanie z sakramentu.
  5. Dziś Gorzkie Żale po mszy o 9.00, w piątek Droga krzyżowa po mszy o 18.25 dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  6. Na stojaku można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę w cenie 10 PLN. Są także paschaliki na świąteczny stół w cenie 20 PLN.
  7. Na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 605 PLN
  8. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.

Życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg

Plan wizytacji kanonicznej

Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego

Ks. Tadeusza Wojdy SAC

20 marca 2023

13.00- opieczętowanie ksiąg parafialnych w kancelarii.

13.30- wizyta ks. Arcybiskupa u przedstawicieli chorych.

15.45- spotkanie na plebanii z Radą Parafialną i Radą Duszpasterską.

16.30- Spotkanie z panem kościelnym, ministrantami, Diakonią muzyczną, członkami Żywego Różańca                                                i parafialną scholą dziecięcą.

18.00- Ingres biskupa do kościoła. Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania, z udziałem                                                  kapłanów dekanatu Kolbudy w intencji parafii i młodzieży przyjmującej sakrament                                                                      bierzmowania i ich rodziców.

19.30- Kolacja kapłańska, podsumowanie przez ks. Arcybiskupa wizytacji z ks. Proboszczem.