1. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który obchodzony jest do 25 stycznia, pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”
  2. W czwartek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę przypada wspomnienie św. Agnieszki. W tym dniu będziemy modlić się także za nasze kochane Babcie z okazji ich święta, a dzień później za dziadków.
  3. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie (kolędy) w naszej parafii, dziękuję za wspólną modlitwę, serdeczne przyjęcie, rozmowy i poczęstunki. Dziękuję za ofiary złożone przy tej okazji z przeznaczeniem na prace związane z przebudową chóru. Dziękuję w imieniu ministrantów za ofiary złożone do puszek na fundusz ministrancki.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na tacę budowlaną w ubiegłą niedzielę i te składane na konto parafialne. Zebraliśmy razem 5134 PLN.
  5. Jeśli któreś rodziny nie było w tym czasie lub była chora można zgłosić indywidualnie chęć dodatkowej kolędy telefonicznie lub mailowo.
  6. W środę po mszy o 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MBNP, w piątek po mszy o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. Polecam Gość Niedzielny i Niedzielę w cenie 10 PLN.

W dalszym ciągu zapraszamy do adoracji przy żłóbku. Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by błogosławił dzieło ekumeniczne Kościoła i nas tu zgromadzonych.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg