1. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę budowlaną na dalsze prace w kościele z racji drugiej niedzieli miesiąca. Dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  2. W środę przypada wspomnienie św. Antoniego Opata i XXVII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem:  „Pokój – Dar Boga”
  3. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który obchodzony jest do 25 stycznia, pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego (Łk 10,27).
  4. W piątek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.

5.Dzisiaj po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.

6.Trwa kolęda, czyli wizyta duszpasterska. Program kolęd umieszczony jest na stronie internetowej parafii i w gablotce. Kolęda dodatkowa odbędzie się 20 stycznia od 14.00 dla tych którzy nie mogli przyjąć w wyznaczonym terminie.

7.Na stojaku do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 10 PLN

W dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku. Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by błogosławił dzieło ekumeniczne Kościoła i nas tu zgromadzonych.

Proboszcz ks. Andrzej Sieg

Kolęda   w parafii NMP z Lourdes -2023-2024

15.01.2024-16.00 (poniedziałek )    – Żurawia, Brzozowa i Lipowa

16.01.2024 -16.00 (wtorek)    – Wrzosowa, Żurawia 3 i Okrężna.

20.01.2024- 14.00 (sobota)    – kolęda dodatkowa.

Kolędy rozpoczynają się o 16.00.

Będzie moją radością, kiedy na wizycie duszpasterskiej będą obecni wszyscy domownicy. Na czas kolędy bardzo proszę przygotować krzyż i świece.

Zasadniczym celem spotkania z kapłanem niech będzie wspólna modlitwa, błogosławieństwo domu i serdeczna rozmowa. Proszę także o cierpliwe oczekiwanie na księdza i ewentualne wyjście przed dom w momencie, kiedy kapłan będzie się zbliżał z wizytą.