1.Jak co roku, w przypadającą dziś II Niedzielę Wielkiego Postu w tzw. Niedzielę „Ad Gentes” obchodzimy Dzień Modlitwy,  i Solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu zbiórka do puszek na ten cel. Bóg zapłać.

2.W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych po mszy wieczornej ok.18.25. natomiast w niedzielę na  Gorzkie Żale  po mszy o 9.00.

3.W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I piątek okazja do spowiedzi od 17.30. O 18.00 msza święta po niej odmówimy litanię do NSPJ, następnie Droga krzyżowa. W sobotę od 10.00 odwiedzę chorych, po mszy o 18.00 zapraszam na Różaniec który poprowadzi wspólnota Żywego Różańca.

4.Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” „Niedzieli” w cenie 6 złotych Mały Gość w cenie 5 zł.

5.Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, za życzliwość i modlitwę.

6.Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci I komunijnych w salce na plebanii.

7.W przyszłą niedzielę po mszy o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

8.Na stoliku przy bocznych drzwiach wyłożone są paschaliki – 10 zł.

9.Zostały wykonane 2 ławki dla ministrantów i stolik do paramentów liturgicznych w prezbiterium, a także ławki dla scholi koszt 8500 złotych.

10.W przyszłą niedzielę przyjedzie do nas kleryk GSD który wygłosi świadectwo i będzie zbierał ofiary na Seminarium Gdańskie.

11.W sobotę najbliższą zbiórka dla ministrantów o 9.30.

12.Są wolne intencje można zamawiać po mszy św. w zakrystii, mailowo i telefonicznie.

Dziękując za wspólną modlitwę, życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.

Ks. proboszcz Andrzej