1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy o 9.00 zapraszam na Gorzkie Żale .
  2. W Wielkim Poście ponadto podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom Ad Gentes.
  4. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci ,młodzież i dorosłych po mszy wieczornej o 18.30.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Niedzielę w cenie 10 PLN, natomiast wielkopostny dodatek „Gościa Niedzielnego” w cenie 14 PLN, można nabyć w zakrystii .
  6. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  7. 10 marca rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne które poprowadzi ks. Rafał Masztalerz z diecezji świdnickiej. W trakcie rekolekcji 11 marca przed mszą o 18.00 przybędą do nas relikwie Świętego Wojciecha. Program peregrynacji i rekolekcji podam w przyszłą niedzielę. Od soboty 2 marca do peregrynacji będziemy przygotowywać się przez odmawianie nowenny do św. Wojciecha.
  8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, spowiedź święta od 17.30, po mszy przed Drogą krzyżową odmówimy litanie do Serca Jezusowego.
  9. W I sobotę miesiąca Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na różaniec po mszy świętej.
  10. Organizujemy wycieczko pielgrzymkę do Wilna w dniach 9-11 maja. Koszt 730 PLN. Program dostępny jest w gablocie, stronie parafialnej i fb. W programie Studzienniczna, Troki i Sejny. Zapisy do 10 marca w zakrystii i biurze parafialnym.

Dziękuję za wspólną modlitwę, życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg