1. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę na dalsze prace w kościele, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne na ten cel.
  2. Jak co roku, w przypadającą dziś II Niedzielę Wielkiego Postu w tzw. Niedzielę „Ad Gentes” obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pamiętamy o polskich misjonarzach pracujących w blisko 100 krajach świata ofiarując im naszą modlitwę. Dziś zbiórka do puszki na misyjne dzieła ewangelizacyjne i humanitarne.
  3. Trwa okres Wielkiego Postu, w każdą niedzielę zapraszam na Gorzkie Żale po mszy o 9.00 i w piątek o 18.30 na Drogę Krzyżową.
  4. W czwartek przypadają imieniny biskupa Zbigniewa Zielińskiego, który odchodzi z naszej diecezji do Koszalina w charakterze koadiutora.
  5. W sobotę przypada Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”i „ Niedzieli”
  7. Na stoliku wyłożone są – paschaliki w cenie 10 PLN.
  8. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych.
  9. W najbliższą sobotę 19.03 o 10.00 zapraszam wszystkie dzieci które chciałyby służyć przy ołtarzu jako ministranci.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg