1. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy o 9.00 zapraszam na Gorzkie Żale.
  2. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie rodziców i dzieci komunijnych z krawcową, spotkanie katechetyczne dla dzieci w przyszłą niedzielę.
  3. W Wielkim Poście ponadto podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Jest to szczególna okazja do tego, by także w hojnym geście miłości podzielić się z najbardziej potrzebującymi. Dlatego, jak co roku możemy przy wyjściu z kościoła złożyć do skarbony jałmużnę wielkopostną.
  4. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci i młodzież i dorosłych na 18.30.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”i „ Niedzieli”.
  6. Bóg zapłać za ofiary na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Kwota 3624,52 została przekazana Caritas.
  7. Jak co roku można nabyć świece świąteczne w cenie 10 zł.
  8. Za tydzień kolekta budowlana na dalsze prace w kościele.

Dziękując za wspólną modlitwę, życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.