1. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy o 9.00 zapraszam na Gorzkie Żale.
  2. W Wielkim Poście ponadto podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Jest to szczególna okazja do tego, by także w hojnym geście miłości podzielić się z najbardziej potrzebującymi.
  3. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci, młodzież i dorosłych na 18.25. Od 17.30 spowiedź święta z racji I piątku miesiąca.
  4. W sobotę o 9.30 zbiórka dla ministrantów, a od 10.00 odwiedzę zgłoszonych chorych.
  5. W sobotę 4 marca z racji I soboty różaniec poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca o 17.15.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, marcowy „Małego Gościa Niedzielnego”
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom Ad Gentes.
  8. Dzisiaj po mszy o 16.30 katecheza w salce na plebanii dla bierzmowanych.
  9. W przyszłą niedzielę o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  10. Parafia organizuje w dniach od 16-26 września pielgrzymkę Siedem Kościołów Apokalipsy z wyspą Patmos do Turcji. Śladami św. Jana Apostoła. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.
  11. Dzisiaj zbiórka do puszki dla poszkodowanych w wyniku wojny na Ukrainie.

Życzę dobrej niedzieli i owocnego tygodnia.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg