1.Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. W Wielkim Poście podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy 21 marca w V Niedzielę Wielkiego Postu.

2.W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych po mszy wieczornej ok.18,25. natomiast w niedzielę na  Gorzkie Żale  po mszy o 9.00.

3.Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” „Niedzieli” w cenie 6 złotych Mały Gość w cenie 5 zł.

4.Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary z przeznaczeniem na finansowanie prac w kościele, dziękuję za ofiary złożone na konto i składane przy różnych okazjach. Zebraliśmy 5800 zł. Koszt posadzki marmurowej wyłożonej w kościele wyniósł 75000 złotych. Dziękuję panu Piotrowi za ufundowanie kleju w nawie i za pomoc, a także panu Zenonowi za pomoc.

5.Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, za życzliwość i modlitwę.

6.Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie rodziców z dziećmi przygotowujących się do I Komunii św. z krawcową w salce na plebani. W przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci  po mszy o 11.30.

7.Dzisiaj na mszę o 16.30 zapraszam rodziców oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po mszy spotkanie.

8.Na stojaku wyłożone są ulotki z informacjami na temat szczepień. Proszę o ich zabranie.

9.Na stoliku przy bocznych drzwiach wyłożone są paschaliki w cenie 10 zł.

Dziękując za wspólną modlitwę, życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.

Ks. proboszcz Andrzej