• Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent okres przygotowujący nas do Świąt Bożego Narodzenia. Rozpoczyna się także nowy rok duszpasterski. Przeżywać będziemy go pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
  • Dzisiaj na mszy o 9.00 poświęcone zostały opłatki, które można odbierać w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Ofiary z opłatków przeznaczone zostaną na fundusz budowlany.

• W tym tygodniu wspominamy w środę św. Andrzeja Apostoła, w sobotę św. Franciszka Ksawerego. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
  • W adwencie zapraszam do udziału w roratach, które w naszej parafii będą odprawiane : w poniedziałki, środy i piątki o 18.00. Do udziału we wspólnych roratach wraz z Małym Gościem Niedzielnym zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych, i proszę wszystkich o przyniesienie lampionów. Pod koniec rorat docenimy wytrwałe dzieci i nagrodzimy najciekawsze własnoręcznie wykonane lampiony. Przynosimy także serduszka z dobrymi uczynkami.
  • W pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.30 okazja do spowiedzi św.
  • W pierwszą sobotę odwiedzę chorych od 10. Po mszy o 18.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na różaniec.
  • Na stojaku można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i “Niedzielę” I “ Mały Gość”.
  • Dzisiaj po każdej Mszy św. będą rozprowadzane świece wigilijne duże w cenie 20 PLN, małe -10 PLN. Wszystkie zebrane środki ze świec zostaną przeznaczone na dzieci z ubogich rodzin.
  • Dzisiaj wystawa prac warsztatów terapii zajęciowej Caritas w Łapinie.
  • Dzisiaj po mszy o 16.30 katecheza dla bierzmowanych, za tydzień po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  • Wizyta duszpasterska (kolęda) w naszej parafii rozpocznie się od 27 grudnia.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg