1. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Roraty odprawiane będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18.00.
  2. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w środę po mszy o 18.00.
  3. W czasie Adwentu będzie można nabyć świece Caritas małe 10 PLN i duże 20 PLN, również za tydzień w naszym kościele będzie wystawa prac warsztatów terapii zajęciowej Caritas w Łapinie, które będzie można nabyć wspierając ten ośrodek.
  4. W bieżącym tygodniu wspominać będziemy w poniedziałek Ofiarowanie NMP, we wtorek św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej, w czwartek św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe.
  5. W przyszłą I niedzielę Adwentu poświęcę opłatki na stół wigilijny. Opłatki można będzie odbierać w zakrystii i biurze parafialnym. Ofiary za opłatek wzmacniają fundusz budowlany.
  6. W sobotę o 9.30 spotkanie dla ministrantów.
  7. Dzisiaj po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych, w przyszłą niedzielę po mszy o 16.30 katecheza dla bierzmowanych.
  8. Dziękuję za ofiary złożone na tacę budowlaną i ofiary składane na konto- zebraliśmy razem 5765 PLN. Puszka na pomoc Kościołowi w Potrzebie – 380 PLN.
  9. Przy wyjściu do nabycia nowy numer pisma „Gość Niedzielny” i „Niedziela” w cenie 8 PLN .

Ks. proboszcz Andrzej Sieg