1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary z przeznaczeniem na dalsze prace w naszym kościele, dziękuję za składane ofiary na konto parafialne. Zebraliśmy 5124 złote. Spłaciliśmy ostatnią ratę długu w wysokości 20000 złotych. Zakupiony został tzw. Organista automatyczny który służy nam szczególnie (w dni powszednie i gdy nie ma scholi i osób grających i śpiewających w wysokości 9600 złotych).
  2. W bieżącym tygodniu wspominać będziemy w poniedziałek św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej, w środę św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe.
  3. W przyszłą I niedzielę Adwentu poświęcę opłatki na stół wigilijny. Opłatki będzie można odebrać w zakrystii, biurze parafialnym, a także w sklepie w Otominie. Ofiary za opłatek wzmacniają fundusz budowlany.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych.
  5. W najbliższą sobotę spotkanie dla ministrantów o 9.00.
  6. Przy wyjściu do nabycia nowy numer pisma „Gość Niedzielny” i „ Niedzieli” w cenie 6 PLN .
  7. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski dzisiaj, 21 listopada br., z polecenia metropolity gdańskiego we wszystkich kościołach naszej archidiecezji, odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.  Środki zbierane podczas tej kwesty zostaną przeznaczone – za pośrednictwem Caritas Polska – na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego oraz na proces długotrwałej integracji uchodźców, którzy zdecydują się pozostać w Polsce.

 

Ks. proboszcz Andrzej Sieg