1. W liturgii tego tygodnia w środę przypada wspomnienie Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia i polecam opiece świętych patronów.

2.W lipcu i sierpniu msze święte we wtorek i czwartek o 7.00, pozostałe msze bez zmian.

3.W środę zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od 18.30-19.00. W niedzielę o 8.40 na Godzinki o NMP. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4.W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca taca na dalsze prace w kościele.

5.16 lipca o 11.30 msza święta upamiętniająca ostatnie objawienia Najświętszej Maryi Pannie świętej Bernadecie. Po mszy festyn rodzinny na placu sołeckim. Zapraszamy.

6.Na stojaku można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.