1.Sprawowaną dzisiejszej nocy liturgią Wigilii Paschalnej, połączoną z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych rozpoczęliśmy obchody Świąt Wielkanocnych. Po wielkopostnym przygotowaniu wkraczamy w świętowanie Paschy. Dzisiaj o 12.30 możliwość przyjęcia Komunii św. dla tych, którzy uczestniczyli w eucharystii przez przekaz telewizyjny także wczorajszej nocy. Dzisiaj msze o  7.00, 10.15, 11.30 i 16.30. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny przypada dzień solidarności z Uczelniami katolickimi. Msze o 9.00, 10.15 , 11.30 nie będzie mszy o 16.30.

2.Przez Zmartwychwstanie Chrystus zwyciężył grzech i śmierć. W niełatwych czasach pandemii pełnych niepewności, potrzebujemy umocnienia i światła nadziei. Niech źródłem pokoju będzie nasze serce otwarte na Zbawiciela, który przychodzi w cichości lecz z mocą w Poranek Wielkanocny by obdarzyć nas obficie łaskami i pocieszyć w chwilach próby. Życzę błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy.

3.W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia.  W tym dniu przypada druga niedziela miesiąca  taca budowlana przeznaczona jest na wykończenie naszego kościoła.

4.Przy wyjściu z kościoła można nabyć Niedzielę i Gościa Niedzielnego w cenie 6 złotych.

5.Dziękuję wszystkim, za życzliwość , modlitwę i składane ofiary. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w uroczystości liturgiczne w naszym kościele szafarzom, Służbie liturgicznej, scholi. Dziękuję twórcom Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

Na dobre przeżywanie Świąt Zmartwychwstania niech nam Bóg błogosławi.