1.Dzisiaj nasza parafia przeżywa Odpust Parafialny. Sumie odpustowej o 11.30 przewodniczy ks. Tadeusz Chajewski proboszcz parafii MBNP w Gdańsku Wrzeszczu.

2.Dziękuję za składane dzisiaj ofiary przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele, w pierwszy rzędzie  na spłatę posadzki. Dziękuję za ofiary wpłacane na konto i składane przy innych okazjach.

3.W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Tego dnia na znak pokuty podczas liturgii posypujemy głowy popiołem i wsłuchujemy się w słowa: „nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Tego dnia katolików od 14 roku życia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz post ścisły, czyli 3 posiłki, w tym raz do syta, który z kolei dotyczy osób od 18 do 60 roku życia. W Środę Popielcową Msze św. o 18.00 i 19.00.

4.W piątek zapraszam na drogę krzyżową na godz. 18.25 bezpośrednio po mszy św. o 18.00.

5.Natomiast od przyszłej niedzieli Gorzkie Żale odśpiewamy po mszy o 9.00.

6.Z tyłu kościoła na stojaku można nabyć Gościa Niedzielnego i Niedzielę w cenie 6 zł.

7.Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, za życzliwość i modlitwę.

8.W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie rodziców z dziećmi przygotowujących się do I Komunii św. z krawcową w salce na plebani.

9. W przyszłą niedzielę na msze św. o 16.30 zapraszam rodziców oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po mszy spotkanie.

Życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ks. Proboszcz Andrzej