1.Dzisiaj po mszy świętej o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

2.W dniu dzisiejszym po mszach świętych zbiórka do puszki na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

3.W poniedziałek przypada święto Nawrócenia św. Pawła, w czwartek przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam z okazji ich święta serdeczne życzenia i powierzam opiece świętych Patronów.

4Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualny Gość Niedzielny i Niedzielę w cenie 6 złotych i Mały Gość w cenie 5 złotych.

5.Po błogosławieństwie na koniec Mszy św., w dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy   żłóbku. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia szopki przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem

6.Zapraszam na nowennę i litanię do NMP z Lourdes w środę po mszy o 18.00, w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia po mszy o 18.00.

7.Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, za życzliwość i modlitwę.

Życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ks. Proboszcz Andrzej