1.Pan Jezus w godzinie swojej męki przyznaje, że jest Królem. Jego królestwo nie jest z tego świata. Ono przekracza wyobrażenia tego świata, tak samo jak Chrystus przekroczył granice życia i śmierci. Zmartwychwstając, zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, gdzie zasiada po prawicy Ojca. Bóg Ojciec powierzył Mu wieczne królowanie, a On zaprasza nas do uczestnictwa w Jego królestwie.

2.Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w salce w domu parafialnym, a po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w kościele.

3.Informuję że biuro parafialne jest czynne po mszach świętych w budynku parafialnym. Intencje można zamawiać w zakrystii .

4.Spotkanie po pielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki do Lourdes w sobotę 1.12 o godzinie 15.30 w salce w domu parafialnym.

5.W pierwszą sobotę grudnia nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy o godz. 18.30.

6.Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

7.Dziękuję wszystkim za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace i za stoły ofiarowane do salki w domu parafialnym`.

8.Zachęcam do czytania : Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Gościa Niedzielnego .

9.W przyszłą niedzielę na mszy św. poświęcę opłatki wigilijne które w grudniu rozniosą osoby zbierające ofiary na budowę po domach.

10.Za tydzień w niedzielę gościć będziemy kleryka GSD. Całość tacy przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Gdańsku.

11.Dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła i wszystkim osobom zbierającym. Zebraliśmy łącznie 4770 zł. W tym miesiącu zostało podłączone ogrzewanie do domu parafialnego , zamówiono drzwi do kancelarii parafialnej, otynkowano wnętrze kościoła koszt wszystkich prac 18000 zł. Jesteśmy w trakcie spłacania należności tych prac.

12.Niech Chrystus króluje w sercach solenizantów i jubilatów tego tygodnia

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.