• Rozpoczynamy dzisiaj XV Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Wierzę w Kościół Ojca i Syna, i Ducha Świętego!”
  • W kalendarzu liturgicznym przypada w poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha – Patrona gdańskiej archidiecezji i całej Polski, we wtorek święto św. Marka ewangelisty.
  • W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  • W środę od 18.30-19.00 adoracja Najśw. Sakramentu.
  • Parafia organizuje pielgrzymkę do Siedmiu Kościołów Apokalipsy i wyspę Patmos w dniach od 16-23.09.2023. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.
  • Dziękuję wszystkim, za składane ofiary na tacę, i te do puszki Na Caritas diecezjalną przesłałem 520 PLN ze zbiórki do puszek.
  • Dziękuję za wszystkie wykonane prace, szczególnie za rozebranie Grobu Pańskiego i skoszenie trawy wokół kościoła.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg