1. Rozpoczęliśmy maj. Od 2 maja nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.25,we wtorek o 8.25, w niedzielę i 3 maja po Mszy św. o 9.00.
  2. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana na dalsze prace w naszym kościele z racji 2 niedzieli miesiąca.
  3. Dziękuję rodzinie która ufundowała figurę Chrystusa Zmartwychwstałego.
  4. W środę 4 maja o 19.00 spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy i Andaluzji.
  5. W czwartek o 19.00 zapraszam na spotkanie synodalne w salce na plebani.
  6. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od 18.30-19.00 i na Godzinki w niedzielę o 8.40.
  7. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  8. Rozpoczynamy dzisiaj XIV Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: Jezus stanął pośród nich i rzekł: Pokój wam” (por. Łk 24,36) .
  9. W kalendarzu liturgicznym przypada w poniedziałek wspomnienie św. Atanazego biskupa i doktora Kościoła oraz Dzień Flagi Narodowej, we wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski – Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym dniu Msze św. wg grafiku niedzielnego, w środę wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków, w piątek przypada święto apostołów Filipa i Jakuba.
  10. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. o 18.00 wotywną o Eucharystii. W pierwszy piątek miesiąca od 17.30 okazja do spowiedzi św. W pierwszą sobotę miesiąca o 17.15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi i o 18.00 Msza św. wotywna o Matce Bożej.
  11. Na Caritas diecezjalną przesłałem 471 PLN ze zbiórki do puszek.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg