1. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tace z przeznaczeniem na finansowanie wykończenia kościoła. Dziękuję za składane ofiary na konto.

2.W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks. Jacek Tabor. Będą trwały do środy włącznie. To szczególny czas łaski. Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji.

3. Na stojaku wyłożona jest prasa katolicka Gość Niedzielny, Niedziela w cenie 6 zł. i Mały Gość w cenie 5 zł.w zakrystii można nabyć Ekstra Gość w cenie 9 zł.

4.Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci przed I Komunią w salce na plebani, a w przyszłą niedzielę po mszy o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

5. W piątek 19 marca będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Z racji uroczystości nie obowiązuje post od mięsa.

6. Na stoliku przy bocznych drzwiach wyłożone są paschaliki w cenie 10 złotych.

7. Droga krzyżowa w piątek po mszy świętej ok. 18.25 o dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W niedzielę po mszy o 9.00 gorzkie żale .

8. Od 11.03 rozpoczęła się dystrybucja maseczek medycznych dla mieszkańców Otomina. Maseczki będą wydawane w najbliższą niedzielę w kościele po wszystkich mszach świętych, są wydawane w sklepie w Otominie, a także w leśniczówce od poniedziałku do piątku od 16.00-17.30.

9. Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, życzliwość i modlitwę.

10. Przy wyjściu z kościoła wyłożona jest skrzynka na produkty żywnościowe w ramach jałmużny wielkopostnej dla biednych rodzin.

11. Zbiórka ministrantów w najbliższą sobotę 20.03. o 9.30.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

proboszcz ks. Andrzej