1. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę na dalsze prace w kościele z racji II niedzieli miesiąca. Dziękuję za ofiary przekazywane na konto parafialne.
  2. W środę w naszej parafii po Mszach świętych Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00, piątek po mszy o 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.  Przypominam, że spowiedź w naszej parafii jest kwadrans przed Mszą św .
  3. We wtorek przypada święto Benedykta opata i patrona Europy – Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej, w środę przypada wspomnienie św. Bonifacego Brunona z Kwerfurtu, w czwartek św. Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę przypada wspomnienie św. Bonawentury.

 

  1. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
  2. W przyszłą niedzielę na mszy o 11.30 uroczysta Msza święta upamiętniająca ostatnie Objawienie Matki Bożej w Lourdes. Mszy przewodniczyć będzie Dyrektor Gościa Niedzielnego ks. Maciej Świgoń. Po mszy św. festyn rodzinny na placu sołeckim organizowany przez Radę Sołecką.
  3. Z uwagi na to że w dniu 30 września odbywa się gminne wydarzenie w której dużo osób będzie uczestniczyć, zmienia się termin wycieczko-pielgrzymki do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Kętrzyna (kwatera Hitlera). Odbędzie się ona 16 września. Wyjazd sprzed kościoła o 7.00. Koszt 150 PLN. Zapisy w zakrystii lub kancelarii a także w sklepie.
  4. Z naszej parafii pożegnaliśmy w sobotę Dariusza Niedzielę (l.38) z ul. Konnej.

         Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

                    Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Andrzej Sieg- proboszcz