.

 

  1. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto św. Łukasza, we wtorek bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w środę św. Jana z Kęt, w piątek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. Dziękuję za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę i składane na konto na prace w naszym kościele. Zebraliśmy razem 5240 złotych. W najbliższych dniach zostanie zamontowany ekran TV do wyświetlania tekstów pieśni i tzw. elektroniczny organista.
  3. Dzisiaj po mszy o 11.30 w salce na plebani spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej,
  4. W dalszym ciągu zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.25, w niedzielę po Mszy św. o 9.00, we wtorek o 8.25. Dzieci zapraszam w piątek na godz. 18.25. Trwa konkurs na ciekawie wykonany różaniec ,jego rozstrzygnięcie w przyszłą niedzielę .
  5. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, przy wyjściu kościoła wyłożone są kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w zakrystii. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane. Bardzo proszę o czytelne wypełnianie wypominek najlepiej w mianowniku. Nie umieszczamy na wypominkach imion i nazwisk osób błogosławionych i świętych.
  6. Przy wyjściu do nabycia aktualna prasa religijna. Za tydzień zbiórka do puszki przed kościołem  na cele misyjne.
  7. W zeszłą niedzielę do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 668 PLN.

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.