1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św. Na mszy o 11.30 poświęcę tornistry. Po mszy o 16.30 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania którzy pragną 24.09 przystąpić do sakramentu bierzmowania.
  2. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, środę i piątek o 19.00 w kościele.
  3. Dzisiejsza niedziela 5 września jest „Dniem Solidarności z Afgańczykami”. Ofiary składamy do puszki przy wyjściu z kościoła.
  4. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypada w środę Narodzenie NMP.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, Gość Niedzielny i Ekstra Gość poświęcony kard. Wyszyńskiemu dostępny w zakrystii w cenie 10 zł.
  6. W sobotę msza o 8.00 ze względu na wycieczkę dla ministrantów na Półwysep Helski. Wyjazd sprzed kościoła o 9.00.
  7. Za tydzień kolekta budowlana.
  8. W dniach od 8-11 października organizowana jest pielgrzymko wycieczka do Częstochowy i w Bieszczady koszt 890 zł. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej. Zapisy wraz z zaliczką do 12 września.

Witając wszystkich dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg