1. W związku z pozytywnym normalizowaniem się sytuacji epidemicznej w Polsce, Episkopat Polski zniósł dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. Wszystkich zapraszam na coniedzielne spotkania z Jezusem we wspólnotowym przeżywaniu mszy świętej.

2. Od dzisiejszej niedzieli zwiększa się limit uczestników na mszach świętych do 75%.W związku z tym od przyszłej niedzieli msze święte o 9.00, 11.30 i 16.30. Nie będzie mszy o 10.15.

3. W czasie wakacji zmienią się też godziny mszy świętych w dni powszednie: we wtorek i czwartek msze o 7.00.W pozostałe dni o 18.00.

4. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszam na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy

3. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta o 7.00.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej od 17.30. Msza Święta o godz. 18.00. Po mszy Adoracja do 19.15 i okazja do spowiedzi świętej.

5. W sobotę o godz.18.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia. Po mszy różaniec który poprowadzi Wspólnota żywego Różańca.

6. Dziękuję ks. Danielowi Trochowskiemu za za wygłoszone kazania .Po mszy ks. neoprezbiter udzieli błogosławieństwo indywidualnego i rozda obrazki prymicyjne.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

9.Dzisiaj po mszy o 16.30 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły: śp. Genowefa Chrzan z ulicy Bursztynowej i Mirosława Jasińska z ulicy Przyjemnej. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.