1. Dziękuję za składane dzisiaj ofiary na tacę z przeznaczeniem na dalsze prace w naszej świątyni. Dziękuję za składane ofiary na konto parafialne.

2.Druga niedziela Wielkanocy jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus dał grzesznikom święto Miłosierdzia jako ostatnią deskę ratunku. Z dobrze odprawioną spowiedzią i Komunią Świętą, przyjętą w tym dniu, jest związana obietnica zupełnego odpuszczenia win i kar. To także patronalne święto Caritasu, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas.

3. O 15, w godzinie miłosierdzia, zapraszam do wspólnej modlitwy Koronką do miłosierdzia Bożego. Bóg nieustannie nas zaskakuje swoim miłosierdziem, okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem naszej wdzięczności.

4. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dzieci komunijnych w salce na plebanii.

5. Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o 9.30.

6. Polecam prasę katolicką- Niedzielę i Gościa Niedzielnego w cenie 6 złotych.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

8.W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Kazimierz Kąkol l. 66. Msza pogrzebowa w czwartek o 11.00. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie.

proboszcz ks. Andrzej Sieg