1.W czwartek przypada wspomnienie św. Agnieszki . W tym dniu będziemy modlić się także za nasze kochane Babcie z okazji ich święta, a w piątek za naszych dziadków.

2.Polecam waszej uwadze Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

3.Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę , dziękuję za ofiary składane na konto parafialne. Zebraliśmy i na tacę i konto 5154 złotych. Zbieramy aktualnie fundusz na posadzkę w prezbiterium, pomieszczeniu naprzeciw zakrystii i na ławki boczne i ławki w prezbiterium.

4. Po błogosławieństwie na koniec Mszy św., w dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy   żłóbku. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia szopki przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem

5.Zapraszam na nowennę i litanię do NMP z Lourdes w środę po mszy o 18.00,

w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia po mszy o 18.00.

6.W przyszłą niedzielę 24 stycznia po mszy o 11.30 spotkanie w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

7.  W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

8. Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, za życzliwość i modlitwę.

Życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ks. Proboszcz Andrzej