1.Dzisiaj w Kościele obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dla naszej wspólnoty parafialnej jest to okazja do podziękowania za 4 lata istnienia naszej parafii utworzonej 8.12.2015 roku.

2.Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu z kościoła zbiórka na ten cel do puszek.

3.Z Maryją podążamy adwentową drogą, przygotowując się na przyjęcie niezwykłego daru – narodzenia Bożego Syna, naszego Odkupiciela, który na nowo otwiera nam bramy nieba. Zapraszam do licznego udziału w roratach dzieci, młodzież i dorosłych h w naszym kościele w poniedziałek i czwartek o 18.00. Dzieci przynoszą lampiony i serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.

4.W środę po mszy św. Nowenna i Litania do NMP z Lourdes, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5.Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących: dzieci z ubogich rodzin, osób starszych, samotnych przez zakup świec Caritasu,  do nabycia w zakrystii małe świece w cenie 10 zł. duże w cenie 20 zł, są także wyłożone na stoliku przy bocznych drzwiach.

6.Opłatki świąteczne można otrzymać w zakrystii lub biurze parafialnym. Ofiary przeznaczone są na cele budowlane.

7.Nasza schola rozprowadza sianko wigilijne ofiara przeznaczona jest na działalność scholi.

8.Dzisiaj na mszy świętej o 11.30 poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po mszy spotkanie w salce na plebanii.

9.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace. W tym tygodniu zostały zbudowane schody do zakrystii i ogrzewanie w kościele. Ogrzewanie nadmuchowe nagrzewnicami wodnymi jest w kościele już uruchomione. Dziękuję ofiarodawcy panu Radkowi.

10.Zbiórka dla ministrantów w sobotę 14 grudnia o 9.30.

11.W tym tygodniu są wolne intencje, które można zamawiać w zakrystii.

12.Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

13.W tym roku na prośbę parafian Pasterka zostanie odprawiona o 23.00.

14.Wizyty duszpasterskie rozpoczną się 27.12.

15.Solenizantów i jubilatów otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

                                                                                                   Ks. Proboszcz Andrzej Sieg